Kompletní katalog válcovacích linek a komponentůStáhněte si
kompletní katalog
válcovacích linek
English English version   По русски Русская версия
 Attl Továrna na stroje
Produkty Poptávkový formulář - válcovací, profilovací linka Videogalerie Fotogalerie referenčních zakázek ISO 9001 O firmě Kontakt

Společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje je stabilní prosperující firmou v oblasti výroby tvářecích strojů a výrobních linek. Hlavním mottem je jít vlastní cestou konstrukce produktů a know-how s důrazem na kvalitu finálních výrobků, za použítí renomovaných ověřených subdodavatelů komponentů (Siemens, SEW, Thermatool atd.). Nejen díky tomu dnes tvoří cca 60% obratu společnosti export. V roce 2010 byly výrazně zmodernizovány jak výrobní haly, tak administrativní zázemí. I přes široký rozsah produktů ve standardní nabídce je hlavní předností společnosti možnost vždy a přesně přizpůsobit parametry stroje požadavku zákazníka.

VÝBĚR Z PORTFOLIA
kompletní přehled naleznete v sekci produkty
nebo si stáhněte přehled výrobního programu

Vysokorychlostní laserové linky ATTL
určené pro efektivní výrobu podélně svařovaných trubek a profilů, zejména z austenitických a feritických nerezových ocelí.
PDF KATALOG

Vysokorychlostní laserové linky ATTL

Válcovací linky SP3 do max. ø 76x3,2 mm jsou nejfrekventovanější produkční linky se špičkovým akumulátorem VAK, s možností volby dělení délek profilů a trubek pilou nebo střihem a s možností programového paketování.

Válcovací linky SP3 do max. ø 76x3,2 mm
více informací ...

Válcovací linky SPS2,6 pro výrobu nerezových trubek a profilů svařovaných laserem využívané pro sváření laserovým agregátem Trumpf nebo Rofin. Do linek je možné zařadit úpravu kartáčováním svaru nebo celého průměru trubky.

Válcovací linky SPS2,6 pro výrobu nerezových trubek a profilů svařovaných laserem
více informací ...

Válcovací linky SPL0,3 na výrobu nerezových a hliníkových distančních profilů do izolačních skel určené k výrobě podélně svařovaného nerezového a hliníkového distančního okenního profilu, a to v řadě šířek 8–20 mm.

Válcovací linky SPL0,3 na výrobu nerezových a hliníkových distančních profilů do izolačních skel
více informací ...

Produkty z nerezových trubek a profilů pro automobilový průmysl jsou konečné produkty z nerezových podélně svařovaných trubek a profilů vyráběné na vlastních linkách.

Produkty z nerezových trubek a profilů pro automobilový průmysl
více informací ...

Profilovací linky na děrované otevřené tenkostěnné profily určené pro výrobu libovolného počtu děrovaných profilů pro účely dle požadavku zákazníka.

Profilovací linky na děrované profily
více informací ...

Profilovací linky na výrobu silničních svodidel a sigma sloupků určené k výrobě silničních svodidel typu "B" s možností válcovat všechny délky tzn. 1300, 1900, 2300, 2970, 4300 mm včetně sloupků SIGMA 1900 mm a podélného pásu svodidel.

Profilovací linky na výrobu silničních svodidel
více informací ...

Profilovací linky na výrobu regálových systémů určené na výrobu regálových polic a stojin pro šroubový i bezšroubový regál a stojinu z materiálu studená páska nebo pozinkovaná páska.

Profilovací linky na výrobu regálových systémů
více informací ...

Linky na zpracování drátu a ploché pásky

Linky na zpracování drátu a ploché pásky
více informací ...

www.attl.cz | www.haly-obloukove.cz
Copyright (c) 2006-2013 Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje, Všechna práva vyhrazena.