Kompletní katalog válcovacích linek a komponentůStáhněte si
kompletní katalog
válcovacích linek
English English version   По русски Русская версия
 Attl Továrna na stroje
Produkty Poptávkový formulář - válcovací, profilovací linka Videogalerie Fotogalerie referenčních zakázek ISO 9001 O firmě Kontakt

O FIRMĚ ATTL A SPOL. S.R.O. TOVÁRNA NA STROJE

Zakladatelé firmy Attl
Zakladatelé firmy
Alois a Karel Attlovi
Firma Attl a spol. s.r.o. nabízí své výrobky již od počátku minulého století. Kořeny firmy sahají do roku 1920, kdy si sedmadvacetiletý strojní zámečník Alois Attl otevřel vlastní zámečnickou dílnu. Posléze k němu přistoupil mladší bratr Karel.
Dílna
Zámečnická dílna
Praha, rok 1925
Firma se rozrůstala a počínaje rokem 1932 začala své výrobky exportovat kromě evropských států i do Jižní Ameriky. Během války a v poválečných letech už v prosperujícím rodinném podniku pracoval i syn zakladatele firmy Karel. Po znárodnění v roce 1952 přišla firma pod správu národního podniku Stavební závody. Zde zůstal Karel Attl starší i mladší zaměstnán. Syn Karla mladšího Ing. Jan Attl pracoval poté jako šéf vývoje ve státním podniku Stavební stroje Zličín.
Nákres
Technický výkres, l.p. 1889
Po roce 1989, kdy došlo ke změně režimu, a v návaznosti od 1. ledna 1993 působí opět a na stejném místě jako v roce 1920 soukromá firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje. V jejím čele stojí ing. Jan Attl - třetí generace strojařské rodiny. Zázemí firmy tvoří jeho bratr Karel, syn Tomáš a další členové rodiny. Firma jde opět cestou vlastní konstrukce produktů s důrazem na kvalitu těchto výrobků, což tvoří dlouhodobé know-how rodinného podniku.
Výrobní hala
Výrobní hala
Sídlo firmy Attl
Sídlo firmy
Dnes je Attl a spol. s.r.o. stabilizovanou prosperující firmou bez složitého organizačního aparátu. Chod firmy je založen na týmové práci a rychlé komunikaci odborně zdatných kreativních spolupracovníků. Jeden z dílčích úspěchů firmy je i ocenění Zlatou madailí na Mezinárodním veletrhu tvářecích strojů IMT Brno 2002 za exponát ALDA 32x1,8-160. Mimo veletrhů v Brně se firma též pravidelně zúčastňuje mezinárodních veletrhů TUBE - Düsseldorf, Moskva. Díky tomu dnes tvoří cca 60% obratu firmy export. V roce 2010 byly výrazně zmodernizovány jak výrobní haly, tak administrativní nadstavba včetně vybavení.

VÝBĚR Z NAŠICH VÝZNAMNÝCH PROJEKTŮ

Reference firmy Attl

Detailnější seznam referenčních zakázek je vždy přiřazen ke konkrétní nabídce.


www.attl.cz | www.haly-obloukove.cz
Copyright (c) 2006-2013 Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje, Všechna práva vyhrazena.