Kompletní katalog válcovacích linek a komponentůStáhněte si
kompletní katalog
válcovacích linek
English English version   По русски Русская версия
 Attl Továrna na stroje
Produkty Poptávkový formulář - válcovací, profilovací linka Videogalerie Fotogalerie referenčních zakázek ISO 9001 O firmě Kontakt

 


PDF   POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ VÁLCOVACÍCH LINEK, PROFILOVACÍCH LINEK A KOMPONENTŮ
  • K práci s formulářem potřebujete Adobe Reader® (verze 7 a vyšší). Zdarma ke stažení kompatibilní Adobe Reader® v českém jazyce z našeho serveru.
  • K usnadnění orientace si v Adobe Readeru aktivujte volbu ZVÝRAZNIT POLE (HIGHLIGHT FIELDS).
  • Formulář nám odešlete elektronicky pomocí tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ nebo konvenční poštou či faxem pomocí tlačítka TISKNOUT FORMULÁŘ.
  • Pro odeslání formuláře je nutné vyplnit povinné údaje!


CO POTŘEBUJI K OTEVŘENÍ FORMULÁŘE
Pro otevření poptávkového formuláře je potřeba mít nainstalován Adobe Reader®. Tento program patří k základnímu softwarovému vybavení PC a můžete jeho poslední verzi zdarma stáhnout z webu Adobe (anglicky). Na tomto webu postupujte dle průvodce, kde si vyberete Adobe Reader® dle Vaší konfigurace PC a jazykové mutace, kterou požadujete. Pro usnadnění zde můžete stáhnout kompatibilní Adobe Reader® v českém jazyce.
Pokud jste majiteli Adobe Readeru verze 7 a nižší, budete po otevření poptávkového formuláře upozorněni, že Vás Adobe Reader® nemusí korektně fungovat. Po této informaci Vám bude nabídnut odkaz, kde můžete bezplatně Adobe Reader® stáhnout na svůj PC. Vřele doporučujeme tuto aktualizaci provést.

POMOC PŘI VYPLNĚNÍ
Pro usnadnění orientace po formuláři si můžete zapnout volbu ZVÝRAZNIT POLE (HIGHLIGHT FIELDS). Po aktivování se modře zvýrazní veškerá pole určená pro vyplnění, povinná pole budou mít navíc červený rámeček (někdy po aktivování samostatné volby ZVÝRAZNIT VYŽADOVANÁ POLE). Pozor, formulář nelze odeslat, pokud nejsou vyplněna povinná pole.
Další možností, jak si usnadnit pohyb po formuláři, je klávesa TAB. Pomocí této klávesy se můžete posouvat mezi formulářovými poli.
Pokud jste formulář z jakéhokoliv důvodu chybně vyplnili, máte možnost všechny vyplněná pole vymazat, aniž by jste museli otevírat nový formulář. Kompletním vymazáním všech vyplněních polí docílíte kliknutím na tlačítko VYMAZAT HODNOTY umístěném na konci formuláře.

JAK ODESLAT FORMULÁŘ?
Poptávkový formulář lze odeslat několika způsoby. Nejjednodušším způsobem je kliknout na tlačítko ODESLAT FORMULÁŘ umístěné na konci formuláře. Po kliknutí na tuto volbu Vám bude nabídnuto zda chcete odeslat formulář přes emailovou aplikaci nebo pomocí internetového emailu. Pokud vlastníte Adobe Reader® verze 6 a nižší nezapomeňte si přečíst poslední odstavec.
Dále můžete poptávkový formulář vytisknout a odeslat konvenční poštou či faxem. Tisk Vám usnadní tlačítko TISKNOUT FORMULÁŘ umístěné na konci formuláře.
Formulář můžete také uložit na svůj pevný disk a to buď tlačítkem ULOŽIT FORMULÁŘ umístěným na konci formuláře nebo přímým uložením pře internetový prohlížeč - kliknutím pravým tlačítkem na odkaz a zvolením ULOŽIT CÍL ODKAZU.
Pozor, formulář nelze odeslat, pokud nejsou vyplněna povinná pole. Informace o zvýraznění povinných polí najdete výše.

UPOZORNĚNÍ O FUNKČNOSTI PRO MAJITELE ADOBE READERU VERZE 6 A NIŽŠÍ
Pokud jste neprovedli nebo nemůžete provést aktualizaci ADOBE READERU a vlastníte verzi 6 a nižší, pečlivě sledujte následující upozornění.
Pokud vlastníte ADOBE READER 6 A NIŽŠÍ nebudete mít možnost vyplněný formulářodeslat nebo uložit. Jedinou možností jak vyplněný formulář můžete odeslat je, že ho vytisknete a pošlete konvenční poštou nebo faxem.

 

www.attl.cz | www.haly-obloukove.cz
Copyright (c) 2006-2013 Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje, Všechna práva vyhrazena.