Obrábění a nástroje

Zabýváme se CNC obráběním železných i neželezných kovů a plastů ve snaze poskytnout zákazníkovi co nejširší oblast služeb ve svém oboru. Disponujeme CNC stroji pro třískové a elektroerozivní obrábění značek NEWAY a MITSUBISHI.
V oblasti přípravy výroby využíváme CAD/CAM systém a pro kontrolu finálních produktů 3D měřící souřadnicový stroji. Toto vybavení spolu s kvalifikovaným odborným personálem umožňuje zaměření na přesnou strojírenskou výrobu.Elektroerozivní obrábění

EDM pracoviště

Mitsubishi MV2400S je jeden z nejmodernějších strojů na trhu. Tento stroj dosahuje vysokých rozměrových přesností, lze obrábět velmi složité kontury a tvary a to ve velmi precizních jakostech povrchu, taktéž disponuje vysokou variabilitou řezaných výšek materiálu.
Maximální rozměry obrobku jsou 1050x820x305 mm, maximální hmotnost 1500 kg a lze dosáhnout drsnosti až Ra 0,3.


Více informací

Frézování

Frézovací centrum

Nové frézovací centrum NEWAY VM1150V dosahuje vysokých přesností obrábění a disponuje dostatečnou tuhostí pro obrábění jak slitin hliníku, tak i těžko obrobitelných slitin ocelí. Frézovací centrum je osazeno vřetenem HSK63, které dokáže stabilně obrábět při 18.000 ot/min,. Toto zařízení lze využít i pro obrábění malých tvarových ploch forem různých velikostí. Zpracování obrobku o maximálních rozměrech 1000x520x560 mm a hmotnosti 700 kg.

Více informací

Soustružení

Soustruh

Nový soustruh NEWAY NL322HA dosahuje vysokých přesností soustružení a disponuje dostatečnou tuhostí pro obrábění jak slitin hliníku, tak i tvrdých kalených ocelí. Maximální otáčky vřetene jsou 4000 ot/min. Maximální obrobitelný průměr je 390 mm a maximální délka obrobku je 545 mm. Soustruh disponuje pohyblivým řízeným hydraulickým koníkem na podepření součástí pro obrábění dlouhých dílů v menších průměrech.

Více informací