Elektroerozivní obrábění


Poptávka

Zašlete nám poptávku na elektroerozivní obrábění

Předvýrobní práce

Pro zajištění maximální efektivity předvýrobních etap zakázek je využíván plně integrovaný CAM systém CAMWorks, jenž nabízí kompletní sadu funkcí pro elektroerozivní obrábění, a to včetně technologie rozpoznávání objektů a automatické stanovení technologie obrábění.
Díky této technologii je CAMWorks velmi silným nástrojem, se kterým je možné dosáhnout velkou úsporu času při obrábění.

Elektroerozivní obrábění

Výrobní proces

Pro výrobní proces je používán elektroerozivní stroj Mitsubishi MV2400S, což je jeden z nejmodernějších strojů na trhu. Tento stroj dosahuje vysokých rozměrových přesností, lze obrábět velmi složité kontury a tvary a to ve velmi precizních jakostech povrchu, taktéž disponuje vysokou variabilitou řezaných výšek materiálu.
Maximální rozměry obrobku jsou 1050x820x305 mm, maximální hmotnost 1500 kg a lze dosáhnout drsnosti až Ra 0,3.

Elektroerozivní obrábění

Kontrolní proces

Pravidelná kontrolní měření jsou prováděna na CNC měřícím zařízení značky DeMeet 404, které umožňuje nejen měření za pomoci dotykových sond, ale také za pomoci výměnných optických objektivů.

Měřící zařízení je nad rámec standardní výbavy doplněno o zásobník dotyků pro umožnění plné automatizace měřících sekvencí komplikovaných geometrií, a to včetně automatizovaného generování náměrových protokolů z každé měřící sekvence.

Elektroerozivní obrábění
Elektroerozivní obrábění