Frézování


Poptávka

Zašlete nám poptávku na frézování

Předvýrobní práce

Pro zajištění maximální efektivity předvýrobních etap zakázek je využíván plně integrovaný CAM systém CAMWorks, jenž nabízí kompletní sadu funkcí pro třískové obrábění, a to včetně technologie rozpoznávání objektů a automatické stanovení technologie obrábění.
Díky této technologii je CAMWorks velmi silným nástrojem, se kterým je možné dosáhnout velkou úsporu času při obrábění.

Frézování

Výrobní proces

Pro výrobní proces je používáno frézovací centrum NEWAY VM1150V, tento stroj dosahuje vysokých přesností obrábění a disponuje dostatečnou tuhostí pro obrábění jak slitin hliníku, tak i těžko obrobitelných slitin ocelí. Frézovací centrum je osazeno vřetenem HSK63, které dokáže stabilně obrábět při 18.000 ot/min,. Toto zařízení lze využít i pro obrábění malých tvarových ploch forem různých velikostí.
Zpracování obrobku o maximálních rozměrech 1000x520x560 mm a hmotnosti 700 kg.

Frézování

Kontrolní proces

Pravidelná kontrolní měření jsou prováděna na CNC měřícím zařízení značky DeMeet 404, které umožňuje nejen měření za pomoci dotykových sond, ale také za pomoci výměnných optických objektivů.

Měřící zařízení je nad rámec standardní výbavy doplněno o zásobník dotyků pro umožnění plné automatizace měřících sekvencí komplikovaných geometrií, a to včetně automatizovaného generování náměrových protokolů z každé měřící sekvence.

Frézování
Frézování