MSV 2007 – Brno

Jako každý rok již od 1995 se naše firma účastnila každoročního veletrhu MSV v Brně. Našim exponátem byl stroj na nastavování pásky na vstupu do linky, NPA 320 x 3, který byl okamžitě na místě prodán a další 4 byly objednány renomovanou německou firmou DURA – automotive.
Je však třeba uvést, že účast na tomto veletrhu je již víceméně povinností, bez zásadnějšího obchodního efektu, neboť firem, které jsou v tuzemsku našimi potencionálními zákazníky je v oblasti válcovacích linek na trubky a profily čim dál tim mene. Proto se pro naši firmu stávají stěžejní veletrhy TUBE, a to jak v Düsseldorfu, Moskvě, tak případně v budoucnu i v jiných světových městech.

IMT 2006 – Brno

MSV 2005 - Brno

Firma se jako každý rok účastnila veletrhu v Brně, tentokrát s novým designem veletržního stánku. Zákazníkům byly na velkoplošné televizi předvedeny nejnovější typy právě instalovaných válcovacích linek. Jako exponát bylo možné shlédnout nový typ odvijáku AOZ 80 a válcovací pořadí A6 v provedení RVS.

IMT 2004 – Brno

MSV 2003 – Brno

IMT 2002 - Brno

Firma se již trvale zaměřuje na technologické linky pro výrobu uzavřených profilů a trubek se specializací na dělení střihem. Na mezinárodním veletrhu tvářecích strojů IMT 2002 v Brně vystavený exponát ALDA 32x1,8-160 získavá zlatou medaili. Firma vystavila poprvé ALDU v provedení čistě elektronickém, která při všeobecném zájmu vykazuje velikou perspektivu. V rámci veletrhu IMT 2002 získala naše firma zlatou medaili za exponát ALDA 32x1,8-160 v kategorii tvářecích strojů.

MSV 2001 - Brno

Standartní expozice firmy s prezentací celého výrobního sortimentu od zakružovaček na plechy po linky na uzavřené a otevřené profily.

IMT 2000 - Brno

Firma se postupně přeorientovává na výrobu linek pro uzavřené profily a trubky. Poprvé vystaveno stříhání uzavřených profilů s označením SJ 76x3-80 jako součást třetí dodávané linky na svařované profily a trubky.

MSV Brno 1995-1999

Prezentace válcovacích linek na otevřené profily, sádrokartonové profily. Firma nabízí též první generaci zakružovaček na plechy. V roce 1995 byla dodána první linka na svařované profily a trubky do Košic.