Volná pracovní místa

Vedoucí zakázkové výroby
Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje, příjme pro provozovnu v obci Sibřina vzdálené 500 m od hlavního města Prahy (směr Říčany/Praha Uhříněves) pracovníky na pozici Vedoucí zakázkové výroby pro zakázkovou výrobu jednoúčelových strojů.

Náplň práce
Organizace práce a řízení pracovníků zakázkové výroby jednoúčelových strojů,
kontrola výkresové dokumentace a spoluúčast pro koordinaci kooperací a nákupu materiálu,
optimalizace výrobních procesů a efektivnosti práce,
řešit vzniklé nestandardní situace týkajících se výroby,
řízení montážních prací a zprovozňování strojů nebo technologických celků na strojích,
optimalizace toku materiálu, ve výrobě a provádět mezioperační kontrolu,
dohled nad dodržováním pracovních postupů a pořádku na pracovištích.

Nabízíme
Práci na HPP,
příjemné prostředí rodinné firmy,
platové ohodnocení dle výkonu,
možnost profesního růstu,
příspěvek na životní pojištění.

Požadujeme
Schopnost samostatné práce,
orientace ve výkresové dokumentaci
praxe na obdobné pozici min. 3 roky.

Informace o pozici
Místo pracoviště: Ke Kolodějům 163, Sibřina, Praha
Pracovní poměr: Práce na plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Vzdělání: středoškolské s maturitou
Benefity: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování
Hrubá mzda: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.