Volná pracovní místa

Vedoucí výroby - zakázková výroba strojů a linek
Plat: 40 000 – 48 000 Kč/měsíc
Firma: Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Ke Slatinám 117/16, Praha - Dolní Měcholupy
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky: čeština (pokročilá)
Benefity: : auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníky na pracovní pozici Vedoucí výroby, pro řízení pracovníků a technickou přípravu zakázkové výroby strojů a linek.

Náplň práce:
Řízení pracovníků výroby, Optimalizace výrobních procesů a vyhodnocování efektivnosti práce, Pravidelné organizování výrobních porad a vyhodnocování výsledků výroby, Řešení technických a organizačních problémů, Zodpovědnost za plánování a operativní řízení výroby spoluodpovědnost za dodržování termínů zakázek, Vytváření podmínek pro úspěšné plnění cílů výroby.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru, praxi v oblasti řízení, plánování a technické přípravy výroby; velmi dobré manažerské, řídící a komunikační dovednosti; zkušenosti s vedením týmu pracovníků; Praxe ve výrobní firmě na stejné anebo obdobné pozici 3 roky; Řidičský průkaz sk. B ;Organizační a komunikativní schopnosti, zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme: Nabízíme: Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu práce; Práci na HPP; Dlouhodobou perspektivu, zázemí stabilní rodinné společnosti; Vzdělávání v oboru, další profesní rozvoj a možnost profesního postupu; Flexibilní pracovní dobu; Služební auto k osobním účelům; Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 100 Kč/den; Možnost příspěvků na životní pojištění; Služební notebook; Služební telefon.
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.