Volná pracovní místa

Vedoucí směny - junior a senior
Plat: 32 000 – 45 000 Kč/měsíc
Firma: Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Ke Kolodějům 163, Sibřina, okres Praha-východ
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (základní)
Benefity: příspěvek na penzijní připojištění

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech příjme pro provozovnu v obci Sibřina pracovníky na pozici Vedoucí směny junior a Vedoucí směny senior – Automotive výroba nerezových komponentů do EGR výměníků Volkswagen.

Náplň práce: Spolupráce s vedoucím celého pracoviště na plánování směn (cca 15 pracovníků/směna), řízení pracovníků výroby, kontrola výkonnosti pracovníků, optimalizace výrobních procesů, řízení nestandardních výrobních situací, mezioperační/výstupní kontrola, evidence záznamu o kontrole dílů.

Požadujeme: Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky (pouze pro pozici senior), vzdělání středoškolské technického směru, organizační schopnosti, pracovitost, znalost práce s měřidly.

Výhodou pro uchazeče je zkušenost z výroby v oblasti Automotive, ŘP

Nabízíme: práci na HPP v nepřetržitém provozu, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení dle výkonu, možnost profesního růstu, příspěvek na životní pojištění. Plat na juniorské pozici 32 - 36 tis., na seniorské pozici 35 - 45 tis. Kč.
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.
Zpět na volná místa