Volná pracovní místa

Vedoucí provozu
Do provozovny v městě Bzenec přijmeme pracovníka na pozici Vedoucí provozu – Automotive výroba nerezových trubiček do výměníků Volkswagen.

Náplň práce
Organizování pracovníků
dohlížení na výrobní činnost
kontrola toku materiálu ve výrobě
navrhování nápravných opatření ve výrobě
zajišťování běžného provozu výroby

Požadujeme
organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.
schopnost samostatné práce
Znalost výrobních procesů a pravidel provozní kvality
PRAXE NA OBDOBNÉ POZICI MIN. 3 ROKY

Výhodou
zkušenost z výroby v oblasti Automotive
základní znalost strojů a zařízení pro zpracování plechů
zájem o techniku
ŘP

Informace o pozici
Místo pracoviště: Bzenec
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity / středoškolské
Jazyky: čeština
Plat: 40 000 – 50 000 Kč/měsíc
Benefity: služební auto, služební telefon, stravenky/příspěvek na stravování
Zařazení: výroba, průmysl a provoz, technika
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.