Volná pracovní místa

Strojní mechanik pro stroje a zařízení
Plat: 30 000 – 38 000 Kč Kč/měsíc
Firma: Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Ke Slatinám 117/16, Praha - Dolní Měcholupy
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (základní)
Benefity: příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníky na pozici Strojního mechanika pro výrobu strojních součástí zařízení.

Náplň práce: Provádění výrobních a montážních činností strojních součástí a dílů podle výkresové dokumentace, Spolupráce na optimalizaci strojních zařízení, Podpora, servis, údržba stávajících strojních zařízení u zákazníků.

Požadujeme: Výučný list, Zkušenosti v technickém oboru, Základní znalost čtení výkresové dokumentace, Řidičský průkaz sk. B, Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu, Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu práce, Práci na HPP, Dlouhodobou perspektivu, zázemí stabilní rodinné společnosti, Platové ohodnocení dle výkonu, 40 hodinovou týdenní pracovní dobu, Práci ve dvou-směnném provozu, Možnost individuálních směnných plánů a organizování ubytování pro pracovníky s bydlištěm mimo region Prahy a Středočeského kraje, Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 100 Kč/den, Náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč, Možnost příspěvků na životní pojištění.
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.