Volná pracovní místa

Servisní technik - junior a senior
Plat: 30 000 – 42 000 Kč/měsíc
Firma: Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Ke Kolodějům 163, Sibřina, okres Praha-východ
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (základní)
Benefity: příspěvek na penzijní připojištění

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníky na pozici Servisní technik junior a Servisní technik senior pro seřizování a údržbu výrobních strojů a linek v rámci automotive výroby nerezových komponentů do EGR výměníků Volkswagen.

Náplň práce: Řešení vzniklých nestandardních situací týkajících se výrobních technologií a chodu strojů, provádění seřizovacích činností v rámci preventivních údržbových plánů výrobních strojů, spolupráce na technologické optimalizaci výrobních strojů, kontrola správnosti nastavení a používání výrobních strojů.

Požadujeme: Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky (senior), vzdělání středoškolské technického směru, zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Výhodou pro uchazeče je zkušenost z výroby strojních tvářecích zařízení, ŘP

Nabízíme: práci na HPP v nepřetržitém provozu, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení dle výkonu, možnost profesního růstu, příspěvek na životní pojištění, plat na juniorní pozici 30 - 36 tis., plat na seniorní pozici 33 - 42 tis. Kč.
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.