Volná pracovní místa

Programátor PLC – senior
Plat: 42 000 – 55 000 Kč/měsíc
Firma: Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Ke Slatinám 117/16, Praha - Dolní Měcholupy
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky: čeština (pokročilá) a angličtina (mírně pokročilá)
Benefity:auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníky na pracovní pozici Programátor PLC – Senior, pro vývoj aplikačního software a tvorbu řídících programů pro průmyslovou automatizaci výrobních strojů a linek.

Náplň práce:
Vývoj aplikačního software pro průmyslovou automatizaci; Tvorba řídících a vizualizačních programových úloh; Práce v prostředích Siemens, Mitsubishi, Sew-eurodrive; Spolupráce na specifikaci komponent projektu; Příprava a řízení technické a zákaznické dokumentace; Uvádění automatizačních systémů do provozu; Podpora, servis, údržba a rozšiřování stávajících projektů.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky; Pokročilá znalost programování PLC, HMI; Platná vyhláška 50/1978 Sb.; Délka praxe na obdobné pozici 3 roky; Ochotu cestovat (ČR i zahraničí); Základní znalost AJ; Řidičský průkaz sk. B; Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme: Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu práce; Práci na HPP; Dlouhodobou perspektivu, zázemí stabilní rodinné společnosti; Vzdělávání v oboru, další profesní rozvoj a možnost profesního postupu; Flexibilní pracovní dobu; Služební auto k osobním účelům; Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 100 Kč/den; Možnost příspěvků na životní pojištění; Služební notebook; Služební telefon.
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.
Zpět na volná místa