Volná pracovní místa

Programátor PLC – junior
Plat: 32 000 – 36 000 Kč/měsíc
Firma: Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Ke Slatinám 117/16, Praha - Dolní Měcholupy
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky: čeština (pokročilá) a angličtina (mírně pokročilá)
Benefity: notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníky na pracovní pozici Programátor PLC – Junior, pro tvorbu řídících programů pro průmyslovou automatizaci výrobních strojů a linek.

Náplň práce:
Tvorba řídících a vizualizačních programových úloh; Práce v prostředích Siemens, Mitsubishi, Sew-eurodrive; Spolupráce na specifikaci komponent projektu; Podpora, servis, údržba a rozšiřování stávajících projektů.

Požadujeme:SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky; Základní znalost programování PLC, HMI; Ochotu cestovat (ČR i zahraničí); Základní znalost AJ; Řidičský průkaz sk. B; Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost; Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu práce; Práci na HPP; Dlouhodobou perspektivu, zázemí stabilní rodinné společnosti; Vzdělávání v oboru, další profesní rozvoj a možnost profesního postupu; 40 hodinovou týdenní pracovní dobu; Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 100 Kč/den; Možnost příspěvků na životní pojištění; Služební notebook.
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.