Volná pracovní místa

Pracovník ve strojírenské výrobě - junior a senior
Plat: 28 000 – 36 000 Kč/měsíc
Firma: Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Ke Kolodějům 163, Sibřina, okres Praha-východ
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (základní)
Benefity: příspěvek na penzijní připojištění

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníky na juniorské a seniorské pozice pro obsluhu válcovací výrobní linky na díly pro automobilový průmysl v rámci automotive výroby nerezových komponentů do EGR výměníků Volkswagen.

Náplň práce: obsluha výrobních linek na výrobu svařovaných profilů, montážní a servisní práce na výrobních linkách, spolupráce na technologické optimalizaci výrobních linek, provádět kontrolu kvality výrobku a vstupního materiálu, provádět zápisy do záznamu výroby, běžná údržba výrobních linek.

Požadujeme: Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky (seniorská pozice), zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme: práci na HPP v nepřetržitém provozu, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení dle výkonu, možnost profesního růstu, příspěvek na životní pojištění, plat na seniorské pozici 30 - 36 tis., plat na juniorské pozici 28 - 30 tis. Kč.
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.
Zpět na volná místa