Volná pracovní místa

Obsluha CNC strojů
Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pro provozovnu v obci Sibřina – středočeský kraj pracovníky na pracovní pozici Obsluha CNC strojů pro obsluhu CNC frézovacích center a soustruhů.

Náplň práce
Odladění programů na stroji
Práce v operačním systému Fanuc/Haas CNC strojů
Práce se seřizovacími listy
Kontrola, produktů a nástrojů
Návrh optimalizací procesu výroby

Požadujeme
SŠ vzdělání
Znalost CNC programů/základní znalost programovacích jazyků (G-kódů)
Znalost práce s CNC stroji
Délka praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Práce ve směnném provozu
Řidičský průkaz sk. B
Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme
Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu práce
Práci na HPP
Dlouhodobou perspektivu, zázemí stabilní rodinné společnosti
Odborné vzdělávání v oboru, další profesní rozvoj a možnost profesního postupu
Práce na nových CNC strojích
Stravenkový paušál plně hrazený zaměstnavatelem 100 Kč/den
Příspěvek na životní pojištění

Výhodou
Znalost CAM prostředí

Informace o pozici
Místo pracoviště: Ke Kolodějům 163, Sibřina
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: Středoškolské
Jazyky: čeština (základní)
Benefity: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky
Hrubá mzda: 35 000 – 42 000 Kč/měsíc

Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.