Volná pracovní místa

Obsluha CNC Soustruhu
Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pro provozovnu v obci Sibřina – středočeský kraj pracovníky na pracovní pozici Obsluha CNC Soustruhu.

Náplň práce
Práce se systémem Fanuc
Kontrola produktů a obráběcích nástrojů
Seřizování výroby v průběhu procesu
Práce s nástrojovými listy
Návrh optimalizace procesu výroby
Uvedení stroje do provozu

Požadujeme
Základní znalost soustružení
Orientace ve výkresové dokumentaci
Znalost používání měřidel (posuvné měřidlo, mikrometr.)
Pečlivost
Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme
Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu práce
Práci na HPP
Dlouhodobou perspektivu, zázemí stabilní rodinné společnosti
Odborné vzdělávání v oboru, další profesní rozvoj a možnost profesního postupu
Práce na nových CNC strojích
Stravenkový paušál plně hrazený zaměstnavatelem 100 Kč/den
Příspěvek na životní pojištění

Výhodou
Znalost CAM prostředí

Informace o pozici
Místo pracoviště: Ke Kolodějům 163, Sibřina
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: Středoškolské
Jazyky: čeština (základní)
Benefity: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky
Hrubá mzda: 40 000 – 45 000 Kč/měsíc
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.