Volná pracovní místa

Kontrolor kvality
Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje přijme pracovníka na pozici Kontrolor kvality výroby nerezových komponentů do EGR výměníků.

Náplň činnosti
provádět sledování kontrolních záznamů pro zajištění kvalita výrobků,
dohlížet na výrobní činnost pro dosažení kvalitativních požadavků vyráběných produktů,
kontrola toku materiálu ve výrobě,
kontrola hotových produktů.

Nabízíme
práci na HPP
příjemné prostředí rodinné firmy,
platové ohodnocení dle výkonu,
možnost profesního růstu,
příspěvek na životní pojištění

Výhodou
zkušenost z výroby v oblasti Automotive.

Informace o pozici
Místo pracoviště: Bzenec
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Benefity: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování
Hrubá mzda: 34 000 – 40 000 Kč/měsíc
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.