Volná pracovní místa

Konstruktér – strojních součástí a komponentů
Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje přijme do provozovny v obci Sibřina konstruktéra strojních součástí a komponentů.

Náplň práce
tvorba konstrukčních řešení strojních součástí a jejich komponent
vytváření výrobní výkresové dokumentace
úzká spolupráce s výrobním úsekem při realizaci konstrukčních řešení a prototypů
zpracování postupů a návodů pro používání, včetně stanovení technických a provozních podmínek
dohled při montáži a testování konstruovaných zařízení

Požadujeme
ukončené VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
znalost technického kreslení a technické dokumentace
znalost práce se SW Solidworks
základní znalost Aj (pro orientaci v technické dokumentaci či technických listech)
spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
PRAXE NA OBDOBNÉ POZICI MIN. 3 ROKY

Výhodou
schopnost samostatného návrhu zařízení dle zadání
zájem o techniku
základní znalost pneumatických a hydraulických systémů
základní znalost automatizace a bezpečnosti zařízení

Informace o pozici
Místo pracoviště: Praha
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: vysokoškolské / univerzitní
Jazyky: čeština (středně pokročilá) a angličtina (mírně pokročilá)
Plat: 40 000 – 50 000 Kč/měsíc
Benefity: příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.