Volná pracovní místa

Elektronik/Elektrotechnik
Plat: 30 000 – 33 000 Kč/měsíc
Firma: Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Ke Kolodějům 163, Sibřina, okres Praha-východ
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (základní)
Benefity: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování

Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníka na pozici Elektronik/Elektrotechnik pro odstraňování funkčních závad elektronických a elektrických částí výrobních strojů v rámci automotive výroby nerezových komponentů do EGR výměníků Volkswagen.

Nabízíme: práci na HPP, příjemné prostředí rodinné firmy, jednosměnný provoz, platové ohodnocení dle výkonu, nástupní plat 30 000 – 33 000 (dle praxe a zkušeností), možnost profesního růstu.

Očekáváme: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, orientace v elektrotechnické dokumentaci, základní znalost komponentů pro průmyslovou automatizaci, základní znalost elektronických a elektromechanických součástek, manuální zručnost, schopnost samostatné činnosti.
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.
Zpět na volná místa