Volná pracovní místa

Elektromechanik
Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníka na pracovní pozici elektromechanik, která zahrnuje následné činnosti.

Náplň práce
Výroba rozváděčů: Mechanická práce (sestavování rozvaděčových skříní, osazování komponent), Zapojování dle schématu, platných norem a dohody s projektantem, Kompletace dokumentace k rozvaděčům, Výstupní kontrola
Montáže na stroji: Zapojování elektrických komponent, dle schématu a zadání, Rozvod kabelů po stroji, montáž přechodových krabic a ovládacích pultů, Základní zámečnické práce dle operativní potřeby

Požadujeme
Vyučení v oboru
Vyhláška č. vyhláška 50, paragraf 6 (možno dodělat)
Flexibilita při změně výrobních priorit
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu práce
Práci na HPP
Dlouhodobou perspektivu, zázemí stabilní rodinné společnosti
Vzdělávání v oboru, další profesní rozvoj a možnost profesního postupu
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 100 Kč/den
Možnost příspěvků na životní pojištění

Informace o pozici
Místo pracoviště: Ke Slatinám 117/16, Praha - Dolní Měcholupy
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Vyplňte prosím všechna pole a stiskněte ODESLAT.
    Pouze soubory pdf, doc nebo docx. Maximální velikost 4MB.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost prostřednictvím svých elektronických systémů.