Propojení technologie v provozovnách Bzenec a Sibřina

INFORMACE O PROJEKTU

Předmětem realizace Projektu je pořízení nevýrobní a výrobní technologie a její propojení autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu v provozovně Bzenec a Sibřina pro výrobu "I" a "U" trubek.

POPIS PROJEKTU

Cílem projektu je:

- propojení technologie společnosti ATTL v provozovně Bzenec chytrou autonomní obousměrnou komunikací výrobního procesu "I-trubek". Dojde ke kompletnímu vytvoření a propojení infrastruktury, výrobních i nevýrobních zařízení do jedné sítě, tj. bude zahájen provoz IoT. Současně budou nastaveny ideální podmínky pro optimalizaci procesů a komunikaci mezi jednotlivými prvky systému digitální transformace.

- rozšíření systému digitální transformace v provozovně Sibřina a propojení technologie společnosti ATTL pro oblast prototypové výroby tvarových perforovaných trubek ve tvaru "U" chytrou autonomní obousměrnou komunikací výrobního procesu. Dojde k rozšíření infrastruktury o samostatnou část, která bude zapojena do společné sítě a tím dojde ke kompletnímu propojení infrastruktury, výrobních i nevýrobních zařízení tj. bude zahájen provoz IoT. Současně budou v rámci prototypové výroby tvarových perforovaných trubek ve tvaru "U" nastaveny ideální podmínky pro optimalizaci procesů a komunikaci mezi jednotlivými prvky systému digitální transformace.


ŽADATEL/PŘÍJEMCE
Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje

ZAHÁJENÍ PROJEKTU
1.10.2019

MÍSTO REALIZACE
Ke Kolodějům 163, 250 84 Sibřina
Kasárna 1494/1, 696 81 Bzenec

SCHVÁLENÁ VÝŠE DOTACE
11 712 468,25 Kč