Kompletní katalog válcovacích linek a komponentůStáhněte si
kompletní katalog
válcovacích linek
English English version   По русски Русская версия
 Attl Továrna na stroje
Produkty Poptávkový formulář - válcovací, profilovací linka Videogalerie Fotogalerie referenčních zakázek Výstavy a veletrhy ISO 9001 O firmě Kontakt

OSTATNÍ PRODUKTY


Firma Attl a spol. s.r.o. nabízí ve svém sortimentu kromě výroby válcovacích a profilovacích linek, ještě další produkty:
  • Pro široký rozsah uživatelů kovoobráběcích strojů nabízíme motorové zakružovačky plechu řady AZM na tl. plechu až 5 mm a šířku až 2000 mm.
  • Pro zpracovatele svitků plechu dále vyrábíme odvijáky, podavače do lisu a rovnačky plechu. Z těchto uvedených strojů lze sestavit Rovnací a podávací linku k vašemu lisu.
  • Pro dřevozpracující průmysl, zejména pro firmy zpracovávající lamino, OSB desky, dřevotřísku, plexisklo, sendvičové panely a jiný deskový materiál, vyrábíme svislé formátovací pily. Standardní velikost je v rozsahu AFM 3000 – AFM 6000, na přání je však možné vyrobit i nestandardní rozměr.
  • Pro stavební a projekční firmy dále vyrábíme venkovní žaluzie a slunolamy, určené především pro průmyslové, ale i soukromé budovy. Nejčastěji používaným materiál je tažený Al-profil velikosti 230 nebo 80 mm. Dále je možné použít polakovaný, Cu-měděný, nebo speciální TECu patinovaný plech. Provedení předokenních žaluzií může být řešeno jako svislé (vertikální) nebo vodorovné (horizontální), a to ručně či elektricky otočné případně pevné, zafixované do libovolné polohy. Kromě stínícího efektu jsou naše systémy často využívané jako desigenový nebo bezpečnostní prvek staveb.


www.attl.cz | www.haly-obloukove.cz
Copyright (c) 2006-2013 Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje, Všechna práva vyhrazena.