Stříkací a lakovací zařízení

Naše společnost dodává průmyslové stříkací a lakovací zařízení do nejrůznějších průmyslových odvětví, ve škále od malých samostatných stříkacích kabin až po plně automatizované linky pro sériovou výrobu a nebo nadstandardní velké průmyslové stříkací a lakovací zařízení. Veškeré zařízení je výrobně uzpůsobeno tak, aby vyhovovalo specifickým požadavkům každého zákazníka. Ať už je požadavek zákazníka jakýkoli, dokážeme nabídnout řešení nejvyšší kvality.

V rámci rozvoje spolupráce s našimi zákazníky, nabízíme osobní návštěvu v našem showroomu pro obhlídku stříkací kabiny pro lakování dílů do délky až 7 metrů.


Poptávka

Zašlete nám poptávku na stříkací nebo lakovací zařízení

Standardní stříkací kabiny

Kabina s vnitřním rozměrem 6900 x 3900 x 2700 mm (HxŠxV), vnějším rozměrem 7000 x 5350 x 3400 mm (HxŠxV), je vhodná pro automobily nebo libovolné konstrukční celky s délkou do 5 000 mm. Jedná se o model s plným odsáváním s dobrou ventilací, která umožňuje proudění vzduchu rychlostí 0,3 - 0,35 m/s, což je optimální pro stříkání nátěrů. Vysoce kvalitní použité materiály pak zajistí dlouhou životnost celé kabiny a jejích součástí.

Standardní stříkací kabina

Nestandardní stříkací kabiny

Stříkací kabiny jsou dimenzovány tak, aby vyhovovaly konkrétním požadovaným aplikacím. Požadavky se můžou pohybovat od kabin určených pro dávkovou výrobu malých zakázkových dílů až po plně automatizované dopravní linky pro velkoobjemovou výrobu nebo nejpokročilejší struktury, kompletní letadlo.

Nestandardní stříkací kabina

Míchací místnosti

Místnost pro míchání barev je moderní zařízení, které může zlepšit prostředí lakovacího pracoviště. Má důmyslný ventilační systém, který z kabiny odstraňuje výfukové plyny a přivádi do ní nový, čerstvý vzduch, za účelem zajištění bezpečného ovzduší pracovního prostoru Místnosti pro míchání barev a čistící prostory stříkacích pistolí přicházejí v různých velikostech a specifikacích.

Míchací mistnost

Práškové lakovny

Nabízíme širokou škálu zařízení pro práškové lakování, které jsou odborně navrženy a vyrobeny tak, aby vyhovovaly specifikovanému procesu a konkrétní části, která je natírána. Lakovací kabiny s práškovým lakováním jsou vždy individuálně navrženy dle potřeb zákazníků.

Prášková lakovna

Přípravné stanice

Přípravné stanice umožňují uživatelům připravovat a provádět drobné lakovací práce v jedné oblasti bez pohybu vozidla. Urychlují proces sušení a zlepšují celkovou kvalitu konečného produktu.

Přípravná stanice

Filtrační textilie pro stříkací kabiny

Předfiltr do filtrační jednotky, k zabránění vniknutí prachových částic větších než 10µm a jiných nečistot.
Stropní filtr, k zachycení malých prachových částic a zajištění čistého vzduchu ve stříkací kabině.
Podlahový filtr ze skleněných vláken, zabraňující úniku mlhoviny z aplikovaných barviv mimo stříkací kabinu

Filtrační textilie pro stříkací kabiny


Chcete se dozvědět víc?

Další informace naleznete na webu Captain Spray Booth