O firmě Attl Machine Trade s.r.o.

Firma Attl Machine Trade s.r.o. je součástí skupiny firem pod značkou Attl, jejíž kořeny sahají do roku 1920. V současné době skupina zastřešuje aktivity napříč rozsáhlým spektrem činností ve strojírenském průmyslu od zakázkové výroby válcovacích a profilovacích linek pro výrobu otevřených i svařovaných tenkostěnných profilů, přes výrobu dílů pro automobilový průmysl až po výstavbu obloukových průmyslových hal a objektů.

V roce 2020 došlo k rozšíření skupiny Attl o samostatnou firmu Attl Machine Trade s.r.o., která poskytuje dodávky standardizovaných strojů a zařízení od prověřených světových dodavatelů v rámci středoevropského trhu. Zaměřuje se na prodej a instalaci CNC soustruhů, CNC frézovacích center a elektroerozivních zařízení, dodávek lakovacích a stříkacích kabin včetně kompletního příslušenství pro zajištění povrchových dokončovacích procesů a dodávek průmyslových mycích zařízení pro kovové i nekovové díly.

Hlavním mottem Attl Machine Trade je zajistit zákazníkovi komplexní a inovativní řešení s důrazem na individuální požadavky.

Činnost firmy Attl Machine Trade s.r.o. je založena na poskytování komplexního řešení v rámci dodávek inovativních a automatizovaných strojů a zařízení s vysokou flexibilitou. Dodáváme vyspělé strojní technologie pro přesnou zakázkovou a sériovou výrobu, ekonomicky výhodné strojní technologie nejen pro automotive průmysl a technologie s možností atypických aplikací pro jakoukoliv skupinu dodávaných produktů. Veškeré dodávané stroje a zařízení jsou od prověřených výrobců, mají stabilní konstrukce a využívají nejnovější technologická řešení.

Za pomocí vlastních zdrojů řídíme celý proces od individuální poptávky, přes návrh řešení, dodávku zařízení nebo strojů a instalaci, až po zaškolení a záruční či pozáruční servis.