Kompletní katalog válcovacích linek a komponentůStáhněte si
kompletní katalog
válcovacích linek
English English version   По русски Русская версия
Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje
Produkty Poptávkový formulář - válcovací, profilovací linka Videogalerie Fotogalerie referenčních zakázek Výstavy a veletrhy Dotační programy ISO 9001 O firmě Kontakt

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Zavedená česká firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje přijme zaměstnance do níže uvedených pracovních pozic. Nabízíme práci v mladém kolektivu ve firmě rodinného typu s platovým ohodnocení dle nasazení a přístupu k práci. Pracovní dobu možno upravit dle potřeb uchazeče.

Pokud Vás některá z nabízených pozic zaujme, zašlete svůj životopis na uvedený e-mail, případně volejte na tel. číslo:

Náborový specialista
Miroslava Štefanová
miroslava.stefanovaattl.cz
+420 734 572 072

VÝROBA

  • Strojní mechanik pro stroje a zařízení

    Plat: 27 000 – 32 000 Kč/měsíc
    Pracovní poměr: práce na plný úvazek
    Smluvní vztah: pracovní smlouva
    Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
    Jazyky: čeština (základní)
    Benefity: příspěvek na penzijní/životní připojištění
    Zařazení: mechanik, strojní zámečník, technik ve strojírenství, dělník, nástrojař, servisní technik, výroba, průmysl a provoz

    Přijmeme strojního mechanika pro výrobu strojních součástí zařízení.

    Očekáváme: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, zkušenosti v technickém oboru.

    Nabízíme: práci na HPP, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení dle výkonu, možnost přesčasů, náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč.
  • Mechanik - seřizovač výrobních strojů

    Zařazení: mechanik, servisní technik, výroba, průmysl a provoz

    Přijmeme pracovníka pro seřizování a údržbu výrobních strojů a linek.

    Nabízíme: práci na HPP, směnný provoz, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení a prémie dle výkonu, možnost přesčasů, náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč.

    Očekáváme: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, zkušenosti v technickém oboru.
  • Obsluha výrobní linky

    Místo pracoviště: Ke Kolodějům 163, Sibřina, okres Praha-východ
    Plat: 25 000 – 28 000 Kč/měsíc
    Zařazení: dělník, operátor výroby, výroba, průmysl a provoz

    Přijmeme pracovníka pro obsluhu válcovací výrobní linky na díly pro automobilový průmysl - nerezové trubičky do výměníků – Volkswagen.

    Nabízíme: práci na HPP, směnný provoz, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení dle výkonu, možnost profesního růstu, možnost přesčasů.

    Očekáváme: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, zkušenosti z výroby na profilovacích linkách výhodou.
  • Vedoucí směny

    Plat: 28 000 – 35 000 Kč/měsíc
    Benefity: příspěvek na penzijní připojištění

    Přijmeme pracovníka na pozici Vedoucí směny – Automotive výroba nerezových trubiček do výměníků Volkswagen. Pozice zahrnuje výstupní kontrolu vyráběných dílů.

    Náplň práce: Spolupráce s vedoucím celého pracoviště na plánování směn (cca 15 pracovníků/směna), organizace práce na jednotlivých operacích, kontrola výkonnosti pracovníků, mezioperační/výstupní kontrola, vypisování záznamu o kontrole dílů; práce ve 3 směnném provozu.

    Požadujeme: organizační schopnosti, pracovitost, znalost práce s měřidly.

    Výhodou pro uchazeče je zkušenost z výroby v oblasti Automotive, ŘP

    Nabízíme: práci na HPP, příjemné prostředí rodinné firmy, platové ohodnocení a prémie dle výkonu, možnost profesního růstu, možnost přesčasů, náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč.

KONSTRUKCE

  • Konstruktér – strojů a jednoúčelových zařízení

    Plat: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc
    Vzdělání: středoškolské nebo vysokoškolské se zaměřením na strojírenství
    Vhodné i pro: absolventy

    Náplň činnosti: tvorba konstrukčních řešení strojů, zařízení a jejich komponent, vytváření výrobní výkresové dokumentace, úzká spolupráce s výrobním úsekem při realizaci konstrukčních řešení a prototypů, zpracování postupů, návodů a dalších podkladů pro oživování, testování, používání, včetně stanovení technických a provozních podmínek, dohled a kontrola při montáži a testování konstruovaných prototypových zařízení.

    Požadujeme: znalost technického kreslení a technické dokumentace, znalost práce s SW AutoCAD a Autodesk Inventor, základní znalost Aj nebo Nj (pro orientaci v technické dokumentaci či technických listech), spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.

    Výhodou: schopnost samostatného návrhu zařízení dle zadání, včetně výpočtů, zájem o techniku, základní znalost pneumatických a hydraulických systémů, základní znalost automatizace a bezpečnosti zařízení, praxe v oboru.

OBCHOD

  • nyní nejsou žádné volné pozice

ADMINISTRATIVA

OSTATNÍ

www.attl.cz | www.haly-obloukove.cz